Косметологія
Олени Волкової


Вартість послуг

У пошуках "свого" косметолога та адекватної вартості послуг на певні косметологічні процедури, Вам часом доводиться відкривати та вивчати десятки популярних сайтів косметологічних центрів, салонів краси та приватних фахівців, які видає Вам пошуковик GOOGLE...

Від чого залежить вартість косметологічних процедур?

   У великих салонах краси та косметологічних клініках у прайсову вартість послуги косметолога включена не тільки робота майстра та вартості препаратів, але й дорога оренда, ремонт престижних приміщень у центрі міста, стоянка, великий штат співробітників та інші «безкоштовні» бонуси, які також включені у вартість послуги.

 Невиликі косметології та приватні майстри, можуть собі дозволити запропонувати послуги, де ціни вже не здаються надто високими, а препарати, що застосовуються в процесі роботи над красою обличчя, використовуються ті самі. Як приклад, різниця у вартості на процедуру чищення обличчя між великим салоном краси та невеликою косметологією може становити в два рази за процедуру!
Звичайно, завжди знайдуться клієнти, які спеціально йдуть до іменитого салону і ця ціна їм не здається завищеною, хоча у приватній косметології вартість цих косметологічних послуг значно нижча...

Як тоді вибирати, запитаєте Ви?

   Почніть з косметолога, адже зрештою рука майстра з досвідом та навичками працюватиме над Вами та Вашим обличчям, а не іменитий салон.
Я рекомендую починати з рекомендацій Ваших знайомих та подруг, відгуків в інтернеті та соц.мережах (Facebook, Instagram...) та обов'язково первинної консультації. Необхідно записатися на прийом та пройти співбесіду з косметологом.
І лише якщо Вам буде тут комфортно та зручно, Ви можете розповісти про свої проблеми, почути поради та рекомендації косметолога щодо процедур.

Подарункові сертифікати на косметологічні послуги

   Подаруйте «Подарунковий сертифікат на косметологічні послуги, від косметології EVC» на День Народження, Новий Рік або за будь-якою іншою, приємною подією!

Починайте дарувати незвичайні подарунки!

   Варто також звернути увагу на наявність у косметолога сертифікатів на проведення необхідних Вам процедур, чистоту в приміщенні, наявність необхідного обладнання, як мінімум стерилізатора, а також стерилізованого та одноразового інструменту та витратних матеріалів.

Зіставивши все це можна буде зробити висновок, чи підходить Вам косметолог та кабінет, у якому він приймає.

Косметика Cure Skin & Great Care

Якість, результативність, доступність та надійність

А тепер про найголовніше, адже косметолог, не психотерапевт і після консультації Ваші проблеми не зникнуть
- це про результат від процедур.
Як ще можна оцінити вартість процедури косметолога, як не по відображенню Вашого обличчя в дзеркалі?

Повірте, бути красивою та доглянутою в наш час уже не розкіш, а просто гарна звичка 💕
А допомогти в цьому зможу я, косметолог Олена Волкова💕

💋💋💋🌸Запрошую на процедури🌸 💋💋💋

HydraFacial - апаратний вакуумний гідропілінг

HydraFacial - це здорова шкіра, завдяки очищенню та зволоженню шкіри, з активною дією проти акне, пігментації, а також потужна antiage програма.

ПРАЙС НА ПОСЛУГИ КОСМЕТОЛОГІЇ ЕVC

Зачекайте... Загружається прайс лист косметології EVC...

У косметології Олени Волкової - Ви завжди зможете отримати якісні косметологічні послуги за доступною ціною 

Вас зацікавили процедури?
Телефонуйте:
+380 (63) 240 30 70

Ви також можете завантажити прайс на послуги косметології EVC

КОНТАКТИ

вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

косметолог Бровари прайс, прейскурант цін на косметологію, косметолог ціни, скільки коштує косметологія , лікування акне ціна, карбокситерапія вартість, депіляція ціна, вартість глибокого бікіні, комбінована чистка ціна, ультразвукова чистка вартість, вартість процедур, вартість масажу Бровари, прейскурант цін на чищення, прейскурант цін на воскову депіляцію у Броварах. косметологія на Чорновола 15 у Броварах, Hydrafacial Бровари, гідродермабразія, гідропілінг Бровари, косметика ADN, косметолог Зелений квартал, косметолог Лісовий квартал

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved