Подарунковий сертифікат

від косметології EVC на косметологічні послуги

     Подарунок — це завжди, щось особливе, незалежно від того, коли Ви його плануєте подарувати: на Новий Рік чи Різдво, до Дня святого Валентина чи 8 Березня, на Ювілей, День Народження чи будь-яку іншу знаменну дату, про яку знаєте та пам'ятаєте Ви.
Подарунок повинен радувати не тільки адресата, а й людину, яка дарує його. Адже як приємно відчути себе справжнім чарівником – бачити щасливі очі рідної та близької людини, спостерігати за радістю подруги, друга чи співробітника.
    Подарунок — це найдавніший спосіб довести своє кохання рідній та близькій людині, зміцнити стосунки з партнером, дати людям те, чого так не вистачає в нашому житті, найцінніші її складові — увагу та щиру турботу.

     
Подаруйте «Подарунковий Сертифікат», на косметологічні послуги, від косметології EVC, на День Народження, Новий Рік або за будь-якою іншою, приємною подією!

В наявності «Подарункові сертифікати на косметологічні послуги» номіналом: 200 500 1000 2000 та 5000 грн.

Купуючи «Подарунковий сертифікат» від косметології EVC, Ви можете бути впевнені на всі 100%, що не ризикуєте у виборі подарунка. Ви даруєте кілька годин розслаблення, задоволення та краси, про що мріє будь-яка жінка та чоловік.


    З подарунковим сертифікатом на косметологічні послуги Ви проявляєте свою турботу та увагу - Ви даруєте близьким людям позитивні емоції, а разом з ними і приємні спогади, які надовго залишаються в пам'яті.
Подарунковий сертифікат - це зручний і завжди бажаний подарунок для кожного одержувача з будь-якого приводу, а може навіть без приводу 🎁

Подарунковий сертифікат, безсумнівно, порадує Ваших близьких та улюблених людей!

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ

  • Власник подарункового сертифікату може скористатися ним упродовж шести місяців з моменту придбання.
  •  Надання косметологічних послуг за подарунковим сертифікатом здійснюється за попереднім записом.
  • Для отримання послуг, необхідно визначитись з процедурою чи декільками процедур, що Вас цікавить, на сайті косметології: evc.kiev.ua, зателефонуйте  +380632403070 і виберіть зручний для Вас час відвідування.
  • Не забудьте взяти з собою подарунковий сертифікат, оскільки він є підтвердженням внесення авансового платежу та надає власнику право користування послугами на суму, що еквівалентна номіналу подарункового сертифікату.
  • Після проходження процедури подарунковий сертифікат залишається в косметології.
  • У випадку, якщо власник Подарункового сертифіката хоче скористатися послугою, вартість якої перевищує подарункову суму, він може доплатити різницю між вартістю сертифікату та вартістю процедури.
  •  У разі, якщо обрана процедура коштує менше за подарункову суму, у власника Подарункового сертифіката є можливість скористатися цим залишком у свій наступний візит, здійснивши доплату за необхідності (залишок подарункової суми не повертається у грошовому еквіваленті).
  •  У разі втрати Подарунковий сертифікат не відновлюється.
  •  Подарунковий сертифікат обміну та поверненню не підлягає.

Починайте дарувати незвичайні подарунки!


Подарунковий сертифікат на косметологічні послуги – неперевершений подарунок.

Для придбання сертифікату, зверніться за контактними даними, зазначеними нижче.

вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

Косметика Cure Skin & Great Care

Якість, результативність, доступність та надійність

© Copyright 2019-2023 by FanCase - All Rights Reserved