Про СИНДРОМ СКАСУВАННЯ 

Чи є він в ін'єкційній 💉💉косметології? 

❗️СИНДРОМ СКАСУВАННЯ - реакція організму на припинення або зниження обсягу прийнятих препаратів. Виявляється у погіршенні стану та іноді розвиток якісно нових симптомів, відсутніх до початку лікування😔.
Чи є цей синдром у косметології? Синдрому відміни в чистому вигляді в ін'єкційній косметології НІ❌.
Косметологи не використовують заборонені препарати з непередбачуваним чи згубним впливом на людину.
⠀ ⭕️Але є в косметології інше поняття – НЕСТІЙКИЙ РЕЗУЛЬТАТ. Саме його мають на увазі жінки, що грішать на СИНДРОМ СКАСУВАННЯ❗️ Але між цими термінами існує величезна різниця.
⠀ ⭕️Нестабільний результат - це результат не на роки. Це результат доти, доки діє препарат. Наприклад, у вас зморшки. Косметолог ввів ботулотоксин💉, і зморшки розслабилися, шкіра вирівнялася, Ви скинули 10-15 років.

Але препарат має термін дії 3-6-9 міс. За цей час ви звикаєте до себе новою та свіжою. Ви починаєте вірити, що диво омолодження відбулося, і паспорт з датою народження нахабно бреше🤪.
⠀ А потім дія препарату закінчується і все повертається на свої кола😤. Причому косметологи попереджають про це прямо до початку процедури.
⠀ ⚠️За цей час шкіра не помолодшала, вона стала старшою, час не зупинився.
⠀ І тут настає шок, розчарування, гнів👿: як так, косметолог обдурив, все стало тільки гірше. А насправді ж гірше не стало. Стало так, як було з поправкою на те, що минули ще місяці.
⠀ ⭕️Ось тут і є сенс говорити не про синдром відміни препарату, а про синдром відміни результату.

За інформацією Клуб косметологов
У кожного косметолога є категорія пацієнтів, які хочуть не просто підтримати результат, а нарощувати його, ставати ще молодшими. Це приклад АДДИКЦІЇ🤓, залежності, що призводить до неприродних, неживих облич та повної відсутності міміки.
І тому і існує та сама розумна риса, переступати яку не треба, якщо ви не хочете стати схожою на Барбі. Її важливо усвідомлювати, плануючи черговий похід до косметолога😇. 

КЛУБ КОСМЕТОЛОГОВ в Instagram

Запис на прийом та консультацію у
Косметологію Олени Волкової, яка знаходиться у Броварах по вул. В'ячеслава Чорновола 15 за телефоном або Вайбер
+380 (63) 240 30 70

Вартість та перелік послуг та запис за посиланням:

Хмара тегов: Елена Волкова косметолог, косметолог Бровари, EVC косметологія, CureSkin, Golden Company у Броварах, косметологія на Чорновола 15 в Броварах, косметика Smart4Derma у Броварах, кабінет косметології у Броварах, чистка обличчя акція, косметолог Бровари відгуки, косметолог у Броварах, депіляція у Броварах, комбінована чистка обличчя ціна, вартість депіляції Бровари, пілінг акція, вартість механічного чищення, консультація косметолога Броварах , карбоксітерапія ціна, глибоке бікіні вартість, депіляція бікіні Бровари, косметологічні послуги Бровари, косметологія у Броварах, косметологічні послуги Бровари, пілінг обличчя, контурна пластика Бровари, носогубні складки, пілінг вартість, контурна пластика губ Бровари, зволожуюча маска, я косметолог, Ваш косметолог, вартість процедур, вартість масажу Бровари, ADN Бровари, Holy Land Бровари, HydraFacial Бровари, атравматична чистка Бровари, косметологія Зелений квартал, косметолог Лісовий квартал, косметологія на Симоненка, косметолог Симоненко Бровари, косметолог у Броварах на Чорновола, Great Care косметика Броварииндром отмены, ботулотоксин, услуги косметолога, косметология, косметолог Бровары, бесплатная консультация косметолога в Броварах

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved