Все про пілінги

Якими вони бувають?

Що таке пілінг?

Настає осінь, яскравого сонячного світла ставатиме все менше, а значить настає час робити – пілінги.
Пілінг, з англійського peeling або з наукового ексфоліації - видалення верхнього шару шкіри, правильніше сказати відмерлих клітин, які псують Вашу зовнішню картинку: погіршують колір обличчя, уповільнюють проникнення поживних речовин у глибокі шари епідермісу, знижують загальний тонус шкіри.
Саме тому, коли у клієнтів виникає питання щодо процедур для покращення структури шкіри – пілінги є лідерами з ефективності та популярності. Їх можна застосовувати на обличчі, шиї, руках та ногах.

У косметології застосовуються такі види пілінгів: 


✅ механічний (використовуються скраби, зазвичай проводиться при домашньому догляді);
✅ ферментний (застосовуються рослинні ферменти протеази);
✅ лазерний (апаратна процедура із застосуванням лазера);
✅ ультразвуковий (апаратна процедура із застосуванням ультразвукового скрабера);
✅ хімічна або хемоексфоліація (застосовуються різні кислоти).

Які проблеми вирішуються за допомогою пілінгу?

Незалежно від способу впливу на шкіру, всі види пілінгу домагаються одного – видалення ороговілого шару шкіри з його віковою гіперпігментацією, ластовинням, рубцями після акне, нерівностями після демодекозу та гіперкератозу. Внаслідок цього відкривається шар молодої сяючої шкіри, зменшуються пори, пом'якшуються шкірні покриви. Більше того, ексфоліація стимулює поділ клітин базального шару шкіри, завдяки чому покращується синтез колагенів, загальний тонус шкіри, вона стає молодшою, пружною, здоровішою. Втім, пілінг рідко застосовується як самостійна процедура, дуже часто його використовують як підготовку для проведення інших омолоджувальних процедур.

Які існують різновиди хімічного пілінгу?

Найбільш популярним видом ексфоліації на сьогоднішній день вважається хімічний пілінг, який, залежно від глибини впливу, може бути поверховим, серединним і глибоким. Перші два види хімічного пілінгу, не надто агресивні, а ось глибокий пілінг діє на шкіру агресивніше, тому до його вибору треба поставитися більш відповідально.

Які речовини, що діють, використовуються в хімічних пілінгах?

Залежно від типу дефектів шкіри та глибини, на яку ми хочемо впливати, вибираються різні типи кислот. Для проведення поверхневих та серединних пілінгів найчастіше використовуються фруктові та гліколева (альфагідрокислота) кислоти з різною концентрацією, відрегульованою для нанесення на шкіру різної чутливості, щоб видалити шари ороговілої шкіри різної товщини та стимулювати утворення нових шарів здорової шкіри. Для глибокого хімічного пілінгу застосовується фенол та трихлороцтова кислота. Втім, вибір речовини, що діє, залежить від особливостей і проблем шкіри, а тому її підбирає косметолог.

З якого віку можна проводити хімічні пілінги?

Хімічні пілінги, за призначенням, застосовуються для людей усіх вікових груп, як приклад: лікування рубців у дітей від 5 років, лікування вугрів, ластовиння та розширених пір у підлітків, але звичайно основна частина пацієнток, які потребують хімічної ексфоліації – це жінки 30+. У цьому віці шкіра ще молода, але деякі вікові зміни в ній вже відбулися, наприклад, з'явилися перші зморшки, ділянки гіперпігментації, тонус шкіри знизився, погіршився колір обличчя.

В яку пору року найкраще проводити процедуру хімічного пілінгу?

Будь-які процедури з використанням кислот доречні в період найменшої активності сонця, тобто з кінця вересня до кінця квітня. У період активного сонця (початок травня – вересень) хімічний пілінг проводити не можна, оскільки він може спровокувати появу ще більшої гіперпігментації. Дуже ризикують і ті, хто збирається серед зими до спекотних країн або на гірськолижні курорти. Якщо вони проводять зимовий пілінг, то за два тижні до поїздки необхідно припинити проведення цієї процедури.

Які протипоказання для хімічного пілінгу?

Пілінг протипоказаний при вагітності та годуванні груддю, свіжих ушкодженнях поверхні шкіри (рани, опіки...), а також при підвищеній чутливості шкіри. Тому перш ніж розпочати курс пілінгу, необхідно провести тест на чутливість до діючої речовини. Для цього напередодні процедури на внутрішній бік передпліччя наноситься невелика кількість препарату. Якщо протягом 12 годин з'явилося почервоніння, свербіж чи інші алергічні реакції – процедура не проводиться.

У Косметології EVC застосовуються вже перевірені роками хімічні пілінги косметичних компаній:
⭐ Holy Land cosmetics (Ізраїль)
⭐ Enerpeel (Італія)
⭐ WiQoMed (Італія)
Cmed Aesthetics S.R.L (Італія)

Професійна лінія PEELS від Holy Land cosmetics Laboratories

Хімічний пілінг від HolyLand чудово підходить для будь-яких типів шкіри, залежно від концентрації та пропорції фруктових кислот, які підбирає косметолог. Завдяки високій концентрації фруктових кислот пілінг Holy Land відмінно вирівнює текстуру та колір шкіри, звужує розширені пори, очищає протоки сальних та потових залоз. Спільна дія компонентів пілінгу має судинозміцнюючий ефект, стимулює вироблення колагену та еластину, посилює мікроциркуляцію крові. Крім того, хімічний пілінг Холіленд сприяє розгладжуванню невеликих зморшок та підвищує рівень вологи у шкірі. Хороші результати показало застосування пілінгу HolyLand для мікрошліфування шкіри з наслідками акне.

Хімічні пілінги від Enerpeel

Компанія Enerpeel запатентувала технологію, яку відрізняють дві особливості, що дозволяють збалансувати співвідношення між травматичністю та ефективністю ремоделюючої дії в результаті процедури, що проводиться:

Препарати є монофазною комбінованою системою, до складу якої входить спеціальна речовина-переносник – диметилсульфон, що забезпечує більш швидку та рівномірну абсорбцію полярних гідрофільних кислот через полярні та неполярні структури рогового шару в порівнянні з традиційними розчинами кислот у тій же концентрації. В результаті пенетрація кислот у шкіру відбувається більш рівномірно по всій оброблюваній площі і менш агресивно, що проявляється у зменшенні еритеми та хворобливості.

Значення pH препаратів аналогічне традиційним розчинам кислоти (наприклад, pH препарату Enerpeel TCA становить 0,1), але рухливість протонів у них знижена. При нанесенні на шкіру при абсорбції кислоти та її взаємодії з водою, що міститься в різних шарах шкіри, рухливість протонів плавно наростає. В результаті шкідлива дія на поверхні шкіри мінімальна. Навпаки, ремоделююча дія яскраво виражена, оскільки саме у глибині дерми відбувається максимальна активація рухливості протона. Збільшення рухливості протонів, що відбувається при контакті з водою, що міститься в шкірі, є основою більш ефективної хемоексфоліації зі зменшенням ознак подразнення.

Enerpeel – це пілінг, інтенсивний у глибині, делікатний на поверхні!


Продукти та протоколи всіх цих марок мають чіткі вказівки, з інструкціями із застосування, побічними ефектами, максимальним часом застосування, частотою лікування, рекомендованими продуктами для регенерації, які супроводжують пілінги, та вузькоспеціалізованими сонцезахисними засобами.

Відповідальне застосування цих препаратів призводить до чудових результатів.

Загалом процедура хімічного пілінгу триває близько 60 хвилин і складається з 4 етапів: підготовка шкіри, відлущування, нейтралізація та регенерація, тобто. заспокоєння.

Обробка фруктовою кислотою проводиться послідовно, залежно від того, якого ефекту хочемо досягти. Вже після першої процедури шкіра стане помітно кращою і сяючою, а для лікування глибоких проблем зі шкірою рекомендується проводити пов'язані процедури з інтервалами в 7-10 днів.
За сім днів до хімічного пілінгу слід уникати застосування продуктів, що викликають подразнення шкіри, восків, надмірного перебування на сонці та методів штучної засмаги.
Після пілінгу слід обов'язково використовувати сонцезахисний крем, щоб не пошкодити молоду та відновлену шкіру.

ПІДВЕДЕМО ПІДСУМОК

При професійному застосуванні цих препаратів шкіра стає сяючою, гладкою, однорідною за кольором – без плям, однорідною за структурою – звужуються пори, пом'якшуються шрами, йдуть прищі та шкіра помітно омолоджується. Ефект застосування хімічних пілінгів для підтяжки обличчя та омолодження шкіри – дають довготривалий результат.
Вся процедура є безпечною, якщо її проводить досвідчений косметолог, який пройшов відповідне навчання. Дискомфорт, який під час процедури ви можете відчути, це легке тепло та печіння протягом 5-10 хвилин, доки діє препарат. Після лікування може виникнути відчуття стягування шкіри, а також лущення поверхневих шарів.

Вас зацікавив ПІЛІНГ?
Ви хочете пройти цю процедуру чи отримати більше інформації?

Телефонуйте:
+380 (63) 240 30 70


Ви також можете завантажити мій прайс та ознайомитися з ширшим переліком моїх послуг

Хмара ТЕГІВ: пілінг у Броварах, хімічний пілінг Бровари, пілінг Enerpeel, пілінг Holy Land у Броварах, пілінг обличчя ультразвуком, вартість процедури пілінг, поверхневий хімічний пілінг у Броварах, омолодження за допомогою пілінгу у Броварах, ціна на пілінг, фруктовий пілінг Бровари, пілінг фруктовими кислотами у Броварах, серединний пілінг Бровари, пілінг трихлороцтовою кислотою у Броварах, косметолог у Броварах, косметологія EVC Бровари, косметолог Зелений квартал, косметологія на Чорновола 15

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved