Фракційна мезотерапія

Мікронідлінг за допомогою дермапену Dr.Pen A6 Ultima

Фракційна мезотерапія - процедура, що поєднує в собі мікронідлінг-терапію із сучасною практикою мезотерапії. З 1990-х років терапія з використанням мікроголок використовується практиками у формі колагенової індукційної терапії (CIT) для зменшення шрамів та загалом як засіб проти старіння.
Фракційна мезотерапія доставляє життєво важливі поживні речовини та гідратацію безпосередньо до вашого епідермісу за допомогою мікроголок, щоб забезпечити вашу шкіру необхідними інгредієнтами саме там, де вони необхідні. Суміш поживних речовин, що використовується, унікально адаптована до ваших вимог, незалежно від того, чи хочете ви впливати на конкретні проблемні області (наприклад, сонячні пошкодження або рубці) або хочете отримати більш загальний антивіковий ефект.

Дермапен Dr.Pen A6 Ultima, який застосовується у косметології EVC – ідеальний пристрій для фракційних процедур мезотерапії.
Головка Dr.Pen A6 Ultima містить набір з мікроголок, призначених для точної трансдермальної доставки інгредієнтів мезотерапії.
Процедура нехірургічна та малоінвазивна.

     

HydraFacial - апаратний вакуумний гідропілінг

HydraFacial - це здорова шкіра, завдяки очищенню та зволоженню шкіри, з активною дією проти акне, пігментації, а також потужна antiage програма.

    Дермаштамп використовується і для покращення кольору обличчя, омолодження шкіри та для більш ефективного впливу на шкіру живильних концентратів та лікувальних сироваток.
Дає дуже ефективні результати при відновленні шкіри при вугрях, лікуванні глибоких і дрібних зморшок, підвищенні тонусу в'янучої шкіри та звуження пір!
Процедура майже безболісна, при необхідності проводиться місцева анестезія знеболюючим кремом.
Для стійкого результату рекомендований курс із 4-6 процедур з інтервалом один раз на 7-14 днів.
Показання до процедури:
💟 мімічні зморшки;
💟 опущення овалу лиця;
💟 «втомлене обличчя»;
💟 в'яла шкіра;
💟 пігментація;
💟 постакне;
💟 рубці;
💟 суха та зневоднена шкіра.

Результати фракційної мезотерапії (мікронідлінг, дермаштамп, дермапен)


Вас зацікавила ця процедура?
Ви хочете пройти цю процедуру чи отримати більше інформації?

Звертайтеся:
+380 (63) 240 30 70
вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

Косметика Cure Skin & Great Care

Якість, результативність, доступність та надійність

Фракційна мезотерапія у Броварах, мікронідлінг, дермаштамп Бровари, вартість процедури фракційної мезотерапії, прайс на дермаштамп у Броварах, боротьба з акне, dr.Pen A6 Ultima, дермапен у Броварах, апаратна мезотерапія у Броварах, апаратна косметологія, косметолог Олена Волкова, косметологія Зелений квартал, Лісовий квартал косметолог

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved