Програми з догляду за шкірою обличчя, шиї та декольте

Косметологія EVC 

Про догляд за шкірою обличчя, шиї та декольте

   
       Останнє, чого Ви бажаєте, — це мати обличчя з в’ялою, зморшкуватою або пігментованою шкірою. Однак, якщо Ви зосередите свій антивіковий догляд лише на обличчі, це саме може статися з шиєю та зоною декольте.
       Шия та Декольте також схильні до старіння, якщо Ви не доглядаєте за ними належним чином. Вони від природи мають меншу еластичність, ніж шкіра на Вашому обличчі. Отже, якщо ви не застосовуєте процедури по догляду за шкірою проти старіння на цих ділянках, вони старіють одними з найшвидших.
     Однак надія все ще є. Ознайомтеся з процедурами, які пропонуються в косметології EVC, по боротьбі зі старінням, щоб отримати красиве сяйво на обличчі, шії та зоні декольте.

Ферментотерапія ENZYM-OXY SYSTEM від Smart4Derma з її унікальною формулою розчиняє омертвілі клітини шкіри, виводить токсини через лімфу та виводить свіжу кров, кисень та поживні речовини у шкіру, що ми називаємо «плазматичним ефектом».

     

Колагенові нитки Sanmarine (USA)

   БЕЗІН'ЄКЦІЙНА та ефективна процедура краси "Collagen Up" , з колагеновими нитками 🔝

Миттєвий ліфтинг, стимуляція вироблення свого колагену, глибоке зволоження, сяйво, омолодження та позбавлення від недосконалостей шкіри, завдяки "Collagen Up".

Спеціальні нитки для точкового ведення колагену всередину шкіри без використання голок, забезпечуючи тим самим підтяжку контуру обличчя без ризиків та травмування шкіри.👌

Структуру нитки становить колагеновий білок, який встроюється в епідерміс без використання голки.💉❌️

Після процедури виходить цей ефект «фотошопа» - ліфтінг, відновлення, зволоження, розгладжування зморшок та сяйво вашої шкіри зсередини. 🌟

Антивікова процедура "Renaissance" CEF Lab (Ukraine)

   Інноваційна антивікова процедура на основі викоефективних рослинних компонентів та біометричного ендорфіногового пептиду з ботоксоподібною дією проти зморщок. Стимулюєє фактори росту і покращує текстуру шкіри. Має протизапальні, детокс і захисні властивості.

РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ КУРСУ ПРОЦЕДУР:
🔹 Стійкий ліфтинг-ефект
🔹 Відновлює тонус шкури
🔹 Зменшує глибину та кількість зморшок
🔹 Підвищує пружність та еластичність
🔹 Детокс шкіри
🔹 Освітлення
🔹 Зберігає молодість на клітинному рівні.

Косметика SANMARINE

Підходить для всіх типів шкіри та будь-якого віку. Забезпечує не тільки глибоке зволоження, але й утримує вологу протягом тривалого часу, дозволяючи вашій шкірі бути зволоженою...

Глобальна омолоджуюча система "LIQUID PLASMA" CEF Lab (Ukraine)

 
Ефективна 3- рівнева процедура для вираженого ліфтингу, миттевої корекції проявів фото та хроностаріння, гіперпігментації, нерівного тону та гіперкератозу ✨✨✨

Система стимулює синтез колагену , відновлює дермальний материка, моделює та підтягує контур обличчя 👌

Фітоактивний оксипілінг "HERBAL MEDI-SYSTEM" CEF Lab (Ukraine)

   
     Передова методика відновлення внутрішньотканинного дихання та функцій клітин шкіри спрямованої дії для корекції жирної та проблемної шкіри 👍👍👍
🍀Делікатний, детоксилікувальний, насичений антиоксидантами оксипілінг, заснований на ефекті неінвазивної карбоксітералії для корекції недосконалостей всіх типів шкіри.
🍀Виражено підвищує імунний статус, корегує атопічний дерматит, висипи, підвищує поріг чутливості шкіри, запобігає накопиченню надлишкового себуму, виражено освітлює.

Найкраще підійде чутливій, атопічній шкірі, при висипаннях, а також з куперозом чи пігментаціями.

SOFT TOUCH RADIANCE PEEL - ревіталізуючий пілінг
SANMARINE (USA)

    Завдяки унікальній збалансованій формулі з трьох компонентів пілінгуючої ланки та 5 компонентів ревіталізуючого комплексу, RADIANCE PEEL є поєднанням м'якої, але пролонгованої негативної стимуляції та інтенсивного багатокомпонентного ревіталізуючого оновлення. Дія кожного компонента доповнює дію іншого компонента і виходить інтенсивний результат за рахунок їхньої синергії.

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ КУРСУ ПРОЦЕДУР:
✅ прискорення процесу оновлення клітин
✅ посилення захисних функцій шкіри
✅ вирівнювання рельєфу
✅ надає шкірі сяйва та світлий тон
✅ зменшення темних кіл під очима
✅ виражений ефект ліфтингу
✅ омолодження, ущільнення та зволоження шкіри
✅ звуження пір.

INSTANT EFFECT - ензимна ліфтінг маска SANMARINE (USA)

   Маска має потужний ЛІФТИНГОВИЙ ефект за рахунок швидкої ретракції, створює ефект панцира на поверхні шкіри та стимулює механорецептори, тим самим запускає опосередкований ліфтинг. Прямий і непрямий механізм ліфтингу забезпечують пролонгований вплив.


Вас зацікавили процедури?
Ви хочете пройти цю процедуру чи отримати більше інформації?

Звертайтеся:
+380 (63) 240 30 70
вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

Косметика Cure Skin & Great Care

Якість, результативність, доступність та надійність

Ферментотерапія у Броварах, ензимна терапія, ENZYM-OXY SYSTEM Бровари, вартість процедури ферментної терапії, прайс на ферментну терапію у Броварах, боротьба з акне за допомогою ферментної терапії, ціна на ензимотерапію, атравматичне чищення обличчя у Броварах, апаратна чистка , киснева мезотерапія у Броварах, RF ліфтинг у Броварах, ультразвукова терапія у Броварах, скрабінг Бровари, УЗ чищення Бровари, косметолог Олена Волкова, косметолог Лісовий квартал, косметолог Зелений квартал, INSTANT EFFECT  маска у Броварах, придбати косметику SANMARINE в Броварах, зробити SOFT TOUCH RADIANCE PEEL у Броварах, LIQUID PLASMA CEF Lab  Бровари, зробити колагенові нитки у Броварах, Renaissance" CEF Lab Бровари, придбати косметику Smart4Derma у  Броварах

© Copyright 2019-2023 by FanCase - All Rights Reserved