Ферментна терапія

ENZYM-OXY SYSTEM

5 основних переваг ферментної терапії для обличчя

   
       Можливо, Ви вже чули про ферментну терапію та про те, як вона добре відновлює шкіру. Тож давайте поговоримо про її основні переваги.
✅ Зміцнення шкіри
✅ Детоксикація
✅ Поліпшення стану шкіри
✅ Омолодження та освітлення шкіри
✅ Підтяжка шкіри

Ферментотерапія ENZYM-OXY SYSTEM з її унікальною формулою розчиняє омертвілі клітини шкіри, виводить токсини через лімфу та виводить свіжу кров, кисень та поживні речовини у шкіру, що ми називаємо «плазматичним ефектом».

     

Що таке «зворотний осмос»?

Ферментні маски здатні поступово підтягувати шкіру та видаляти забруднення з клітин шкіри за допомогою процесу, який називається «зворотний осмос».
Зворотний осмос – це дія «зворотного промивання», що змушує рідини проходити через мембрану навколо клітин, очищаючи її від усіх негативних домішок.

Як працює ензимотерапія?

Процедури ENZYM-OXY SYSTEM від Smart4Derma впливають на три дуже важливі системи організму. Це:
1. М'язи обличчя
2. Кровоносні судини
3. Лімфатична система

М'язи обличчя

Обробка ферментами стимулює м'язи обличчя, дозволяючи їм стати сильнішими і виглядати молодшими.
Підтягуюча дія ферментного лікування фактично тренує м'язи обличчя.
Це тонізує та підтягує лицьові м'язи без необхідності виконувати їх самостійно.
В результаті Ваша шкіра стає більш гладкою та пружною.

Кровоносні судини

Ваша шкіра залежить від рясного припливу крові та здорових, правильно функціонуючих кровоносних судин, які транспортують кров до клітин шкіри.
Зокрема, на вашому обличчі багато кровоносних судин.
Ферментні препарати впливають на кровоносні судини, змушуючи їх розширюватися, що дозволяє більшому припливу багатої киснем крові надходити до шкіри та її харчувати (наповнювати).
Ефект зворотного промивання ферментів видаляє забруднення та імітує лімфатичну систему.

Лімфатична система

Лімфатична система тіла – це система фільтрації крові. Лімфатична система складається з мережі лімфатичних вузлів, розташованих у різних областях тіла, включаючи обличчя та шию.
Спеціальні ферменти впливають на лімфатичні вузли, посилюючи дренажний ефект. Лімфодренаж відчувається як стиск та пульсація ферментної маски.
Коли кровоносні судини та лімфатичні вузли реагують на дії, спричинені обробкою ферментами, виникає особливий плазматичний ефект.

Плазматичний ефект

Обробка ферментами сприяє новому припливу свіжої насиченої киснем крові зсередини шкіри через розширені капіляри.
Ви можете буквально побачити цей ефект на шкірі шиї та обличчя після обробки ферментами. Капіляри виділяються як дорожня карта, доводячи, що вплив ферментативного лікування виявляється досить глибоким для повного розширення периферичних капілярів.
Ферментотерапія - це справжня киснева терапія, яка дає РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ, на відміну від небезпек та обмеженої ефективності застосування кисневих кремів (просто перекисів) або обприскування шкіри стисненим киснем.

HydraFacial - апаратний вакуумний гідропілінг

HydraFacial - це здорова шкіра, завдяки очищенню та зволоженню шкіри, з активною дією проти акне, пігментації, а також потужна antiage програма.

   Ферментна терапія ENZYM-OXY SYSTEM від Smart4Derma - це потужний та ефективний метод гідролізу матеріалу мертвих клітин із тканин шкіри, детоксикації шкіри від усіх забруднень, підтяжки шкіри для надання їй більш пружного, молодого та сяючого вигляду.
ENZYM-OXY SYSTEM від Smart4Derma працює, тому що була розроблена для імітації природного способу життя Вашої шкіри.
Тепер ви можете усунути всі проблеми зі шкірою та відчути справжні відмінні результати найприроднішим та безболісним неінвазивним способом.


Вас зацікавила ця процедура?
Ви хочете пройти цю процедуру чи отримати більше інформації?

Звертайтеся:
+380 (63) 240 30 70
вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

Косметика Cure Skin & Great Care

Якість, результативність, доступність та надійність

Ферментотерапія у Броварах, ензимна терапія, ENZYM-OXY SYSTEM Бровари, вартість процедури ферментної терапії, прайс на ферментну терапію у Броварах, боротьба з акне за допомогою ферментної терапії, ціна на ензимотерапію, атравматичне чищення обличчя у Броварах, апаратна чистка , киснева мезотерапія у Броварах, RF ліфтинг у Броварах, ультразвукова терапія у Броварах, скрабінг Бровари, УЗ чищення Бровари, косметолог Олена Волкова, косметолог Лісовий квартал, косметолог Зелений квартал

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved