Біоревіталізація

Все, що потрібно знати сучасній жінці

Біоревіталізація: швидка допомога для шкіри

Про використання ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ в естетичній косметології вже була присвячена одна стаття, на моєму сайті.

Тепер необхідно, більш докладно, розглянути одну з процедур із застосуванням гіалуронової кислоти – БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЮ (термін означає «природне пожвавлення шкіри») та препарати БІОРЕВІТАЛІЗАНТИ різних виробників.

      Сама процедура БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ з'явилася на самому початку XXI століття, і одразу здійснила справжню революцію в естетичній косметології. Вже майже 20 років, ця ефективна нехірургічна процедура омолодження дозволяє кожній жінці відновити еластичність шкірних покривів, пружність і точні контури. Процедура не передбачає пластично-хірургічних дій, яких найчастіше бояться багато жінок, вона високоефективна і вже набула великої популярності в усьому світі, тому сьогодні багато жінок, бажаючи набути гарної шкіри без зморшок та інших дефектів за доступною ціною, звертаються до косметологічних центрів для проведення біоревіталізації. 

Нагадаю, що суть процедури БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ полягає у введенні невеликих доз гіалуронової кислоти не тваринного походження у шари дерми, метою якої є відновлення гідрорезерву шкіри та широко застосовується для боротьби зі старінням шкіри та різними шкірними проблемами. Одна молекула гіалуронової кислоти має здатність притягувати і утримувати до п'ятисот молекул води, утворюючи тим самим в'язке пружне водне середовище. Вона забезпечує правильну роботу клітин.
Основна техніка введення препаратів під час біоревіталізації – папульна. Краплю препарату вводять найтоншою голкою у шари шкіри (дерму), роблячи часті ін'єкції за певними лініями натягу шкіри.

Біоревіталізація показана як молодим жінкам – з метою глибокого зволоження шкіри та профілактики формування зморшок, так і жінкам у віці – для лікування вікових змін шкіри. 

Після введення гіалуронової кислоти в дермальний шар показники шкіри стають суттєво кращими: помітно зменшуються в'ялість та сухість, відновлюються колір та тонус. Дані ознаки є свідченням покращення життєдіяльності клітин шкіри, а також оздоровлення та омолодження цієї галузі.

Отримати консультацію щодо процедури БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ та інших косметологічних процедур можна в Косметології Олени Волкової
Попередній запис за телефоном:
+380 (63) 240 30 70
Ви також можете завантажити прайс та ознайомитися з ширшим переліком моїх послуг та вартістю процедур

Невеликий FAQ щодо процедури БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ:

Що відбувається з нашою шкірою під час Біоревіталізації?

Американськими вченими ще на початку XXI століття було доведено, що ін'єкція гіалуронової кислоти почала стимулювати синтез колагену та зволоження шкіри, а її фрагментація сповільнилася, при цьому стимулюється виробництво власної гіалуронової кислоти. Таким чином, шкіра не тільки зволожується, а й відновлюються їх властивості, а завдяки новосформованим волокнам дерми досягається сильний ліфтинг. Тому, виконуючи біоревіталізації препаратами гіалуронової кислоти, після мінімальної кількості процедур (3-4 процедури) можна отримати довготривалий і водночас покращує зовнішній вигляд шкіри.

Чому Біоревіталізація настільки ефективна?

По-перше, клієнти зауважують, що зморшки зникли або стали менш помітними. Спочатку цей ефект виникає завдяки введеній гіалуронової кислоти, а потім завдяки посиленому синтезу власної гіалуронової кислоти та колагену в самому організмі. Цікаво, що відбувається? Вступаючи у шкіру гіалуронова кислота забезпечує шкіру водою та інтегрується у процеси кровообігу. Мікроциркуляція, харчування клітин шкіри та процеси окислення покращуються з початком синтезу власної гіалуронової кислоти, і саме цей момент чітко відбивається на зовнішньому вигляді шкіри. Після насичення тканин гіалуроновою кислотою стимулюється синтез колагену та еластину.

У яких випадках рекомендується Біоревіталізація:

✔ Молода шкіра – профілактика старіння;
✔ Зниження пружності та пружності шкіри;
✔ Суха та зневоднена шкіра;
✔ «Стресова шкіра», вплив вільних радикалів;
✔ Недостатнє харчування;
✔ Дрібні зморшки;
✔ У разі гострих гравітаційних та мімічних зморшок;
✔ Гравітаційні зміни овалу обличчя;
✔ Сірувата, "втомлена", "куряча" шкіра;
✔ До або у поєднанні з іншими естетичними процедурами для покращення результатів перед пластичними операціями;
✔ Після агресивних шкірних процедур;
✔ Порушення міцності рельєфу шкіри (постакне, розтяжки, шрами) та їх профілактика;
✔Перед прийняттям сонячних ванн, а також з метою оздоровлення шкіри після перебування на сонці;
✔Після різних стресових ситуацій;
✔Для жінок після пологів.

Скільки потрібно проводити процедури Біоревіталізації?

При виконанні біоревіталізації миттєвий ефект видно відразу після першої процедури, проте рекомендується проводити цю процедуру курсом з інтервалом, який рекомендується конкретним виробником біоревіталізації. Зазвичай курс складається із 3-4 процедур.
Після проходження курсу процедур рекомендується виконувати додаткові процедури супроводу відповідно до протоколу виробника Біоревіталізанта.

Як довго триває процедура Біоревіталізації?

Процедура триває 30 – 60 хвилин залежно від частини тіла, над яким вона проводиться. Зазвичай хворобливих відчуттів немає, проте у разі підвищеної чутливості ділянку шкіри анестезують місцевим кремом, що анестезує. Після процедури можливий легкий набряк, почервоніння – нормальна реакція шкіри, яка зникає протягом короткого періоду часу.

Протипоказання для проведення процедури Біоревіталізація:

✔ Вагітність та період лактації;
✔ Аутоімунні захворювання;
✔ Місцеві шкірні інфекції у планованій зоні;
✔ Гострі інфекційні захворювання.

Рекомендації до проведення процедури Біоревіталізація

За тиждень до лікування рекомендується уникати прийому аспірину та інших нестероїдних протизапальних препаратів.

Рекомендації після проведення процедури Біревіталізації

Перші дві доби після біоревіталізації шкірні покриви обличчя в ділянці впливу надзвичайно чутливі до різноманітних впливів. Тому в цей період не можна користуватися декоративною косметикою, навіть торкатися обличчя без важливої ​​на те причини. Будь-які методики та засоби лікувальної косметики та їх застосування слід обов'язково обговорювати з косметологом, у тому числі й ті, що допоможуть зменшити активність проявів побічних реакцій (набряклості, почервоніння, підшкірних крововиливів).

Також слід уникати факторів, що стимулюють роботу потових та сальних залоз – насамперед високих температур та фізичних навантажень. Тому перші два тижні після маніпуляції не можна відвідувати лазню, сауну, займатися спортом. Крім цього, на шкірі обличчя тим часом припиняються будь-які фізіопроцедури.

Нестабілізована гіалуронова кислота, що застосовується в цій техніці естетичної косметології, є надзвичайно чутливою до впливу ультрафіолетового випромінювання. Тому перші 14 днів після біоревіталізації не можна ходити в солярії і довго перебуває під прямим сонячним промінням. При необхідності виходити на вулицю в літню пору слід користуватися спеціальними захисними кремами.

Чим відрізняється Біоревіталізація від Мезотерапії?

Відмінність цих двох процедур у тому, що коктейлі для мезотерапії рідкі, з додаванням різних вітамінів, ферментів, пептидів, що прискорюють ріст молодих клітин, мікроелементів тощо. Також у них міститься гіалуронова кислота низької щільності, з невеликим розміром молекули. Такі короткі ланцюжки гіалуронової кислоти служать для швидкого зволоження, відновлення та антиоксидантного захисту шкіри. Вони меншою мірою впливають на вироблення колагену. Мезококтейлі стимулюють обмін речовин у шкірі, заповнюють нестачу корисних речовин і стимулюють вироблення власної гіалуронової кислоти в шкірі, забезпечуючи ефект свіжості та наповненості шкіри, характерний для здорової доглянутої шкіри.

Для біоревіталізації використовують гіалуронову кислоту вищої густини у вигляді гелю. Перші препарати для біоревіталізації містили лише гіалуронову кислоту, без вітамінів та ферментів. Високомолекулярна гіалуронова кислота служить для стимуляції клітин фібробластів, які відповідають за пружність та еластичність шкіри. Для такої процедури виробляють ГК наближену за щільністю, вагою та структурою до нашої власної. Нове покоління препаратів для біоревіталізації містить додатково ДМАЕ (для м'язового ліфтингу), вітаміни, антиоксиданти, мінерали, пептиди, жироспалювачі та ін., пішовши далеко вперед від першого препарату - ”золотого стандарту” біоревіталізації на основі живої гіалуронової кислоти! Однак, якщо у Вас чутлива чи алергічна шкіра, краще вибрати препарати на основі чистої гіалуронової кислоти.

БІОРЕВІТАЛІЗАНТИ

На косметологічних форумах сьогодні обговорюються десятки засобів-біоревіталізантів, з метою визначити найкращий з них. Хочеться відзначити, що потрібний препарат підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей: вік, ступінь зволоженості, наявність рубців або пігментних плям.
Методика постійно вдосконалюється, і одночасно розширюється лінійка біоревіталізантів із різноманітними властивостями. Я розгляну лише деякі з них:

Aquashine

Aquashine ("Caregen Co., LTD", Південна Корея) - це лінія препаратів для інтенсивної ревіталізації шкіри. Відмінною особливістю Aquashine є наявність у складі інгібіторів гіалуронідази та металопротеази 2 типу, що дає змогу уповільнити старіння на клітинному рівні.

Teosyal Meso

TEOSYAL MESO - біоревіталізант європейського виробництва (Швейцарія), є високомолекулярною гіалуроновою кислотою 15 мг/г, яка відмінно абсорбується шкірою.
Показання: тонка шкіра зневоднена, в т.ч. молода.
Результат: зволоження, покращення тонусу, профілактика старіння.

Meso-Wharton

Мезо-Вартон P199 виробляється у США. Це нестабілізована гіалуронова кислота 15 мг/г + поліпептид+ комплекс антиоксидантів, коензимів, вітамінів, факторів росту.
Показання: зріла шкіра 40+.
Результат: гладка, підтягнута, зволожена, молода шкіра (розгладжуються зморшки), активізація процесів клітинного оновлення та факторів захисту від старіння.

Juvederm hydrate

JUVEDERM Hydrate (США) – високомолекулярна гіалуронова кислота 13,5 мг/г + антиоксидант манітол. Антиоксидант у складі препарату захищає клітини від вільних радикалів та гальмує розпад гіалуронової кислоти у шкірі, продовжуючи ефект.
Показання: шкіра будь-якого типу та віку.
Результат: зволожена, еластична, гладка шкіра, тривалий наростаючий ефект омолодження.

Neauvia

Торгова марка Neauvia Organic заявила про себе у 2012 році. Проект заснували італійський підприємець Габріеле Дріго та професор Нікола Зербінаті — дерматолог та експерт в естетичній медицині та косметології. Бренд контролюється швейцарським підприємством MATEX Lab зі штаб-квартирою в Лугано та дочірніми компаніями у Швейцарії, Німеччині, Італії та Польщі.
Місія Neauvia полягає в тому, щоб сприяти здоров'ю, благополуччю та красі за допомогою інновацій.

Hyalual

Препарати для біоревіталізації марки Hyalual виробляються в Швейцарії. Головний компонент гелю – гіалуронова кислота концентрацією від 11 до 22 мг/мл. 

Filorga

Препарати лінійки французьких біоревіталізантів Filorga розраховані для клієнтів віком від 27 років. Кожен засіб цієї серії розроблено для вирішення конкретної проблеми:
Головна особливість лінійки «Філорга» – включення до складу засобів унікального запатентованого мезококтейлю NCTF, що складається з вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, мінералів, коензимів та нуклеїнових кислот.

Ial-System

Ial-System виробляється в Італії фірмою Fidia S.p.a., складається з чистої гіалуронки.
Ial-System-ACP – відомий продукт із підвищеною концентрацією гіалуронки, був створений за технологією auto-cross-link. За рахунок частково стабілізованої діючої речовини забезпечується пролонгованіший ефект.
IAL-system містить нестабілізовану гіалуронову кислоту (18 мг/мл) та хлорид натрію.

Зони введення біоревіталізантів

Якими способами продовжити молодість і чи це робити, кожна жінка вирішує сама. Але погодьтеся, приємно усвідомлювати, що в XXI столітті ми маємо можливість звернутися до інноваційних методик і залишатися красунями якомога довше. То чому б цим не скористатися?

Хмара тегів: біоревіталізація в Броварах, гіалуронова кислота, протипоказання для біоревіталізації, добірка біоревіталізації, рекомендації для біоревіталізації, ефективність біоревіталізації, відмінності від мезотерапії, запис на прийом до косметолога, косметологія на В'ячеслава Чорновола 15 у Броварах

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved