Гіалуронова кислота в естетичній косметології Олени Волкової

Про застосування гіалуронки в естетичній косметології EVC

Почнемо із простого, що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота (гіалуронат, гіалуронан) - це молекула глікозаміноглікану, яка є важливим компонентом структури шкіри людини: вона заповнює міжклітинний простір і захищає наші клітини від механічних пошкоджень, тим самим підтримує в нормі водний баланс у клітинах. На 70 кг ваги людини припадає близько 15 г гіалуронової кислоти. У молодості ця речовина активно синтезується нашим організмом, тому в 15–25 років проблем із зморшками та природним зволоженням шкіри обличчя не виникає.

    Шкіра людини складається з трьох шарів: епідерміс, дерма та гіподерма.
Епідерміс – це зовнішній шар шкіри.
Гіподерма - жирове депо організму (підшкірна жирова клітковина), яке виконує функцію термоізолятора.
Дерма - це проміжний шар між епідермісом та гіподермою, де синтезується колаген, хітозан, еластин, гіалуронова кислота та інші речовини, що відповідають за стан шкіри.
Що вони роблять? Підтримують її каркас та заповнюють проміжки між сполучними волокнами та клітинами, які розташовані у фібропласті дерми. Завдяки цьому шкіра виглядає пружною, еластичною та здоровою.

   Проте з часом організм зменшує вироблення гіалуронової кислоти, водний баланс у клітинах порушується, шкіра стає сухою, зморшкуватою та рельєфною.
Крім руйнівного вікового зниження синтезу гіалуронової кислоти, також її розпад впливають такі негативні чинники довкілля, як ультрафіолет, мороз, забруднення хімічного характеру, стреси, неправильний догляд за шкірою. Кількість вологи, що надходить в епідерміс через судини різко падає, результатом стає суха зневоднена шкіра, втрата тонусу, провисання, утворення складок та заломів. Запускається механізм старіння шкіри: (
  Тому одним із основних завдань у сучасній естетичній косметології є винахід інноваційних способів поповнення водного балансу Вашої шкіри!

Незамінним помічником у вирішенні цього завдання стала гіалуронова кислота, яка виробляється синтетичним шляхом, а також має тваринне походження. Біотехнологічний спосіб, яким її виробляють сьогодні, якісний та ефективний: синтезований препарат ідентичний до природного гіалуронату шкіри.

    У зв'язку з цим в естетичній косметології шкіру стали штучно забезпечувати гіалуроновою кислотою за допомогою "ін'єкцій краси" та зовнішніх косметичних засобів на основі гіалуронової кислоти.
Ефективність цієї речовини давно підтверджена провідними лабораторними дослідженнями, а також процедурами на практиці.
Переваги перед іншими омолоджуючими процедурами — у безпеці для здоров'я та мінімум побічних ефектів. Це пояснює популярність уколів гіалуронової кислоти порівняно з ін'єкціями ботоксу.

Записатися на прийом до косметолога

Прийом здійснюється за попереднім записом за адресою: м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола 15

І так, гіалуронова кислота:

✔формує на шкірі захисну плівку, посилюючи природний опір агресивним атмосферним атакам;
✔ контролює рівень зволоження у клітинах, не порушуючи газообмінні процеси;
✔ заповнює будь-які нерівності та складки на поверхні шкіри, у тому числі мімічні та вікові зморшки, ефективно та дуже помітно розгладжуючи їх;
✔ робить саму суху шкіру, що лущиться ніжною, м'якою і максимально зволоженою;
✔ ефективно омолоджує, роблячи шкіру більш еластичною, пружною;
✔ сприяє потужному впливу інших біологічно активних речовин, що застосовуються у косметичних засобах;
✔ має ранозагоювальну дію без подальшого утворення рубців, тому активно використовується для лікування вугрової висипки та прищів.

HydraFacial - апаратний вакуумний гідропілінг

HydraFacial - це здорова шкіра, завдяки очищенню та зволоженню шкіри, з активною дією проти акне, пігментації, а також потужна antiage програма.

П'ять цікавих фактів про гіалуронову кислоту

  1. У тілі людини масою 70 кг у середньому на гіалуронову кислоту припадає 15 грам, третина яких оновлюється щодня.
  2. Твердження, що "Молекула гіалуронової кислоти може утримати кількість води, яка в 1000 разів перевищує її вагу" - МІФ! Максимальна вологість гіалуронової кислоти становить лише 0,5% за масою.
  3. Через свою натуральність, гіалуронова кислота практично ніколи не викликає алергічних реакцій та подразнень.
  4. Гіалуронова кислота, що використовується в сучасній медицині та косметології, синтезується штучно, за допомогою біотехнічних та хімічних методів. Також її виробляють із півнячих гребінців та склоподібного тіла великої рогатої худоби.
  5. Гіалуронова кислота здатна, згідно з науковими прогнозами, пов'язаними з дослідженнями Хайфського університету в 2013 році, лягти в основу нових ефективних протиракових препаратів!


     Гладка та рівна шкіра обличчя, без зморшок — хіба не про це мріє кожна жінка? Саме тому звернення до цієї речовини, як омолоджуючий засіб, практично завжди дарує нам масу позитивних емоцій через приголомшливі результати. 
  Якщо при використанні інших натуральних засобів їх дії доводиться часом чекати досить тривалий час, то результати з використанням гіалуронової кислоти для шкіри помітні відразу після першої ін'єкційної процедури або після застосування одного з косметичних засобів на її основі.
     Препарати з гіалуроновою кислотою добре сумісні зі шкірою, тому практично не викликають алергічних реакцій або подразнення. 
     Єдиний мінус таких засобів – звикання до них. Якщо в клітини ззовні надходитиме надмірна кількість гіалуронату, шкіра «розбавиться» у певний момент і зовсім перестане виробляти власну кислоту. У цьому випадку доведеться постійно здійснювати зовнішнє підживлення, без якого шкіра стає млявою та в'ялою.

  Біоревіталізація, із застосуванням гіалуронової кислоти, набирає обертів не менше, ніж Мезотерапія, хоча за своєю сутністю є її різновидом. Вона передбачає введення під шкіру не лікувального спеціально розробленого гелю, а практично чистої гіалуронки.
    
Препарати, що використовуються у процедурі біоревіталізації, максимально близькі за своїм складом до кислоти, що міститься у людській шкірі. Подібного роду ін'єкції запускають у клітинах процес самостійного вироблення еластинових волокон, колагену та безпосередньо самої гіалуронової кислоти. Відповідно, і позитивний ефект від біоревіталізації більш тривалий, ніж від мезотерапії, оскільки змушує організм працювати самостійно.

     Мезотерапія із застосуванням гіалуронової кислоти - дуже затребувана на сьогодні процедура з омолодження обличчя. У проблемну ділянку вводиться гель, який заповнює під шкірою порожнечі, збільшуючи цим обсяг тканин, а також активно утримує всередині клітин вологу.
Підсумок – зволожена, рівна шкіра без зморшок.
Ефект зберігається протягом року (приблизний термін, який може бути різним у кожному окремому випадку), після чого повторюють ін'єкцію гіалуронової кислоти.
  Основним недоліком є ​​болючість ін'єкцій, але цього можна уникнути за допомогою використання знеболювальних препаратів (місцевої анестезії).

Контурна пластика з використанням гіалуронової кислоти – ефективний та дієвий спосіб змінити початкові контури свого обличчя: наприклад, збільшити розмір губ, відкоригувати форму вилиць або підборіддя, зменшити глибину носогубних складок тощо. Завдяки здатності гіалуронату утримувати молекули води, шкіра набуває еластичності та свіжості. Ін'єкції виключають алергію, оскільки попередньо виконується тестування переносимість організму. Препарати, які використовуються в контурній пластиці,  шкіра найчастіше сприймає як рідний, природний компонент. 
Ця процедура передбачає швидке заповнення м'яких тканин спеціальним гелем у вигляді ін'єкцій, який також відрізняється тимчасовою дією. Ефект може зберігатися протягом декількох місяців до півроку і довше.

Протипоказання

   Гіалуронова кислота відноситься до дуже активних біологічних речовин, тому може спровокувати загострення вже наявних захворювань та погіршити стан хворих. У косметології попередньо проводиться виявлення всіх наявних протипоказань для ін'єкцій краси та молодості, а ось у домашніх умовах доведеться самостійно вирішувати, чи можна використовувати цей препарат.
Не рекомендовано проводити ін'єкції гіалуроновою кислотою за наявності наступних протипоказань:
✔ проблеми з згортанням крові;
✔ алергія на один із компонентів препарату;
✔ інфекційні захворювання;
✔ вагітність, лактація;
✔ запалення або відкриті рани в передбачуваній зоні (-ах);
✔ підвищена температура тіла;
✔ проведення агресивних косметологічних процедур (глибокий пілінг обличчя або лазерне шліфування) у недавньому часі;
✔ тяжкі захворювання у будь-якій стадії;
✔ онкологічні захворювання.

Побічні ефекти

Побічні ефекти, після уколів гіалуронової кислоти, можна назвати короткочасними ускладненнями, такими як:
✔набряки;
✔синці;
✔папули;
✔ зміна кольору шкіри;
✔підвищена чутливість чи болючість.

Побічні ефекти можуть зберігатися протягом 3-5 днів.

До більш серйозних ускладнень, що зустрічаються дуже рідко можна віднести некроз тканини, інфекції та запалення.

Відновлювальний період після проведення процедур

Для повного відновлення шкіри після введення препаратів на основі гіалуронової кислоти необхідно 7-10 днів. Переважно це залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Для того, щоб результат досягнув необхідного ефекту, слід дотримуватися наступних рекомендацій:
✔ не торкатися зони проколів першу добу;
✔ виключити гігієнічні процедури перші 24 години, після чого вмиватися прохолодною водою (не гарячою чи холодною);
✔ виключити відвідування лазень, парних та саун протягом 14 днів;
✔ виключити фізичні вправи протягом 5-7 днів після проведення процедури;
✔ для запобігання зараженню необхідно обробляти антисептиком місця проколів;
✔ зменшити кількість рідини;
✔ виключити косметологічні процедури у місцях ін'єкцій на 5-7 днів;
✔ дотримуватися рекомендацій щодо вживання лікарських препаратів.

В ефективності даних косметологічних процедур сумніватися не доводиться, тому що шкіра обличчя насправді набуває пружності та помітної еластичності, стає красивою та максимально зволоженою.
Без гіалуронової кислоти сьогодні важко уявити навіть домашню косметологію.
     Якщо Ви все ж таки сумніваєтеся, чи робити Вам ін'єкції гіалуронової кислоти або застосовувати засоби на її основі неінвазивно, краще звернеться за порадою та рекомендацією до косметолога.
Отримати безкоштовну консультацію та вибрати найоптимальніший і найвірніший варіант, за цими процедурами, можна в Косметології Олени Волкової у Броварах на вулиці В'ячеслава Чорновола 15.
 Це дозволить уникнути небажаних побічних ефектів та негативних результатів під час проведення процедур із застосуванням гіалуронової кислоти.

Вас зацікавила ця інформація?
Ви хочете пройти процедури із застосуванням гіалуронової кислоти чи отримати більше інформації?

 Звертайтесь:
+380 (63) 240 30 70


Ви також можете завантажити мій прайс та ознайомитися з повним переліком моїх послуг

вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

Гіалуронова кислота, косметолог Бровари, косметологія у Броварах, консультація косметолога у Броварах, неінвазивна косметологія, уколи краси, протипоказання для уколів краси, філери, біоревіталізація у Броварах, мезотерапія у Броварах, косметологія, запис до косметолога, Aquashine Бровари, Аквашайн комедони лікування, видалення прищів, лікування вугрів у Броварах, акне, бовтанка від прищів, видавлювання вугрів, засіб від вугрової висипки, ручне чищення особи, заспокійлива маска від вугрової висипки, косметолог Бровари, косметологія ціна, скільки коштує чищення ультразвуком, комбінована чищення шкіри обличчя у Броварах, ElenaVolkovaCosmetology, лікування Дарсонвалем у Броварах, пілінг Бровари, вартість процедури пілінг, як позбутися вугрів, чищення шкіри обличчя ультразвуком, косметолог Лісовий квартал, косметолог Зелений квартал Бровари

© Copyright 2019-2021 by FanCase - All Rights Reserved