Воскова депіляція

Якісний ваксинг у Броварах за доступними цінами

Як позбутися небажаного волосся?

Складно йти в ногу з часом у світі видалення волосся, коли через день з'являється якийсь новий вид епіляції волосся або новий пристрій для їх видалення.
Чим депіляція відрізняється від епіляції?
Епіляція – процедура знищення, яка проводиться за допомогою електричного струму: лазера або імпульсного світла.
Депіляція – це видалення видимої частини волосся механічним шляхом: гоління, креми, воск, цукор, пінцет. 

Сьогодні воскова депіляція (ваксинг від англійської waxing) є дуже затребуваною послугою. Саме видалення волосся за допомогою даного методу дозволяє позбавитися небажаної рослинності терміном до трьох тижнів, залежно від індивідуальних особливостей. Депіляція воском має головну істотну перевагу в порівнянні з шугарінгом - можливість обробки великих зон тіла. Це дозволяє суттєво знизити больовий поріг за рахунок того, що збільшується швидкість проведення процедури. Таким чином, воскова депіляція, ідеально підійде для обробки ніг, спини, живота та рук.

Як відбувається депіляція воском?

Воскова депіляція має на увазі видалення волосся за допомогою спеціального складу для ваксингу. У косметології Олени Волкової використовують італійські та іспанські воски у картриджах, а також гранульовані воски у спеціальних банкових воскоплавах. Для обробки ніг чи спини ідеально підходять роликові воски у картриджах. Для епіляції невеликих зон (наприклад, бікіні або пахвових западин) використовуються воски у ванночках і спеціальні шпателі.

Депіляція воском є ​​методом видалення волосся, який існує з початку часів і застосовувався ще у стародавньому Єгипті.

Депіляція воском починається з розігріву складу до оптимальної температури. Для цього використовується спеціальний воскоплав. Віск має бути досить розігрітий, але при цьому не бути гарячим, інакше великі ризики опіків.
Після того як віск досить розігрітий, він наноситься на оброблювані зони у напрямку росту волосся і накладаються смужки зі спеціального паперу або тканини. Через кілька секунд, коли віск проникнув до кореневої основи волосся, вони видаляються різким рухом разом із смужкою, проти зростання волосся.

Переваги депіляції воском

Видалення волосся за допомогою воску подобається практично всім клієнтам. Процедура дуже комфортна і проходить швидко, а результат радуватиме майже місяць.
До основних переваг даного методу відносять:

Швидкість виконання процедури. Воскова депіляція проходить значно швидше за шугаринг завдяки тому, що існує можливість обробки відразу великих ділянок тіла.

Результат дотримується до місяця. Залежно від типу волосся та інтенсивності їх зростання, гладка шкіра вас радуватиме від двох тижнів до місяця.

Немає дискомфортних відчуттів під час процедури. Оскільки майстер працює дуже швидко, депіляція воском не займає багато часу, а значить, майже безболісна.

Воскова депіляція знижує кількість волосся і освітлює його, роблячи дуже тонким.

Можливість повністю відмовитися від бритви.

Можливість позбутися старої ороговілої шкіри.

Недоліки воскової депіляції

Незважаючи на те, що видалення волосся воском дуже ефективно, є у даного методу деякі недоліки:
✔️ У деяких людей є алергія на віск. Дізнатися про це можна при першому відвідуванні провівши тест. Якщо алергія є, то рекомендується вибирати інший вид депіляції.
✔️ Неякісна депіляція воском провокує появу врослого волосся. Завжди старанно вибирайте майстра з депіляції, щоб бути впевненими в результаті.

Депіляція воском: протипоказання

Видалення волосся воском не є складною косметологічною процедурою, проте з обережністю варто застосовувати цей метод людям у таких випадках:
✔️ Вагітність;
✔️ Цукровий діабет;
✔️ Люди, які страждають на шкірні захворювання;
✔️ Люди з алергічними реакціями.

Підготовка до процедури депіляції

Ця процедура не передбачає будь-якої особливої ​​підготовки, проте перед процедурою варто повністю відмовитися від бритви і не надавати ніякого теплового впливу на шкіру (заборонені солярії та сауни). У день процедури шкіра має бути здоровою і не мати жодних подразнень.

Я запрошую Вас відвідати косметологію Олени Волкової на процедуру воскової депіляції!


Попередній запис за телефоном:
+380 (63) 240 30 70

Невеликий FAQ щодо процедури:

МІФ: від воску волосся стає густішим?

ФАКТ: при регулярній депіляції воском Ваше волосся, в місцях депіляції, зрештою стане м'якшим і рідкішим.

МІФ: депіляція завжди болісна?

ФАКТ: Так, оскільки висмикується волосся з кореня, депіляція не схожа на масаж. Суть у тому, що всі реагують по-різному, тому рівень болю варіюється від людини до людини. При плануванні воскової депіляції Ви повинні взяти до уваги Ваш цикл, т.к. багато жінок вважають, що їхня шкіра більш чутлива протягом періоду та кількох днів, що передують цьому, тому вони відчувають більше болю, ніж в інші дні місяця.

МІФ: Після депіляції воском, ви отримаєте вросле волосся

ФАКТ: Гоління швидко, легко і здебільшого безболісно, ​​але у Вас багато шансів отримати вросле волосся, коли Ви використовуєте бритву на чутливих ділянках, таких як лінія бікіні. Просто деякі люди більш схильні до врослих волосків, але є деякі кроки, які можна зробити, щоб запобігти їм. Регулярне відлущування області та уникнення гоління між депіляціями може допомогти покращити цю ситуацію.

МІФ: Депіляція викликає провисання та зморшки

ФАКТ: Зітхніть з полегшенням, депіляція воском насправді має протилежний ефект. Коли віск видаляється, він забезпечує механічне відлущування шкіри, виявляючи більш гладку, нову шкіру. Це відлущування допоможе шкірі виглядати молодшою.

МІФ: Ваше волосся має бути довгим, для воскової депіляції

ФАКТ: Насправді, Ваше волосся має бути довжиною 6-7 мм. Це приблизна довжина волосся, достатня для ефективної депіляції, але конкретну рекомендацію Вам може дати тільки майстер, який має робити Вам процедуру.
Це зумовлено тим, що багато залежить від індивідуальних особливостей Вашого організму: типу та стану шкіри, структури та товщини волосся, а також їх кольору.

МІФ: за вагітності не можна проводити воскову депіляцію?

Факт: Віск безпечний на всіх етапах вагітності жінки. Рекомендується починати депіляції воском на ранніх термінах вагітності, щоб протягом перших двох триместрів волосся ставало тоншим і тоншим, а депіляції - більш комфортним. Але однозначно не варто проводити депіляції у випадках, якщо вагітність проходить з ускладненнями і є загроза переривання вагітності.

Шукаєте воскову депіляцію у Броварах?
Чи потрібна депіляція воском, ціна якої буде адекватною, а результат ніколи не розчарує?

Приходьте до Косметології Олени Волкової, яка знаходиться на вул. В'ячеслава Чорновола 15 у Броварах та Ваша шкіра ще довго радуватиме вас своїм бездоганним зовнішнім виглядом та неймовірною гладкістю!

Облако тегов: воскова депіляція у Броварах, депіляція, ваксинг Бровари, waxing Бровари, депіляція бікіні Бровари, депіляція за доступними цінами, косметологія, косметолог Бровари, шугаринг, лазерна епіляція, безкоштовна консультація косметолога у Броварах, видалення небажань , депіляція ніг Бровари, депіляція теплим воском, депіляція ніг гарячим воском, депіляція ніг гарячим воском, депіляція воском руки, депіляція воском руки депіляція воском руки депіляція воском варто, професійна депіляція рук теплим воском, косметолог Волкова, депиляция воском в Броварах

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved