Плазмотерапія

Що таке плазмотерапія?

    Плазмотерапія, в англомовних країнах більш відома як процедура PRP ("Platelet Rich Plasma"), яка перекладається як «плазма, багата тромбоцитами» використовується в косметології вже більше 20 років, але набула широкого поширення порівняно недавно. У пострадянському просторі вона стала відома завдяки успішному російському комерційному проекту «Плазмоліфтинг» (Plasmolifting®).
PRP терапія має величезний спектр застосування, її застосовують при лікуванні деяких ортопедичних проблем, таких як м'язові, зв'язувальні та сухожильні травми, артрити та переломи, також ін'єкції PRP можуть допомогти полегшити больові симптоми, прискорити загоєння та відкласти операції із заміни суглобів.
       Але в косметології вона знайшла дещо інше застосування: очищена та збагачена факторами зростання плазма дозволяє отримати ефект стійкого ліфтингу та омолодження, розгладжує зморшки, відновлює волосся. За допомогою ліфтингу плазмою можна помітно омолодити, підтягнути та покращити якість шкіри не тільки обличчя та шиї, але й омолодити шкіру тіла, кистей рук, області декольте.

Клітинні технології впевнено увійшли до нашого повсякденного життя, без них вже неможливо уявити ні наше сьогодення, ні тим більше майбутнє. Аутоомолоджування плазмою - найкраще тому підтвердження. В основі технології PRP лежить унікальна можливість відновлювати кількість молодих клітин шкіри за допомогою величезної кількості активних речовин, що виділяються з Вашої власної плазми крові. Плазма (рідка частина крові) - сама по собі справжня комора життєво важливих для організму елементів: вітамінів, мінералів, гормонів, ферментів.
У процесі виготовлення препарату вона додатково збагачується Вашими власними тромбоцитами. Ці клітини крові не тільки відповідають за її згортання, але й містять особливі речовини – так звані фактори росту: власне, вони й роблять клітинну технологію. Фактори зростання мають унікальну здатність збільшувати кількість молодих активних клітин шкіри, стимулювати процеси її регенерації, впливають практично на всі механізми омолодження. Зокрема, це проявляється і в їхній здатності активізувати функції фібробластів: клітин сполучної тканини, що виробляють колаген, еластин, гіалуронову кислоту. Колагенові та еластичні волокна є основними структурними елементами сполучної тканини, що відповідають за пружність, еластичність нашої шкіри. Гіалуронова кислота зв'язує воду в міжклітинних просторах, забезпечуючи достатній рівень зволоженості шкіри та гарну регенерацію клітин.

З віком синтез гіалуронової кислоти та колагену поступово уповільнюється, їх кількість у шкірі знижується, і вона починає старіти. При введенні збагаченої тромбоцитами плазми, під шкіру, вироблення цих речовин фібробластами знову збільшується. В результаті шкірі повертаються пружність і сяйво, розгладжуються зморшки, приходить у норму шкірний імунітет, налагоджується робота сальних залоз. Здатність збагаченої тромбоцитами плазми активізувати всі процеси регенерації шкіри на клітинному рівні робить аутоомолодження безпрецедентним методом омолодження. Альтернатив цієї технології сьогодні не існує. PRP-терапія активно застосовується в трихології, будучи ефективним та дієвим способом боротьби з випаданням волосся та облисінням. Після кількох процедур випадіння волосся припиняється, відновлюється їх структура, нормалізується робота сальних залоз, починається зростання здорового волосся.

Як проводиться процедура?

Курсу процедур PRP-терапії передує докладна консультація у косметолога і лабораторні дослідження крові.
До процедури проводиться забір 10-20 мл венозної крові за допомогою спеціальних вакуумних пробірок, що містять антикоагулянт. Пробірки розміщуються в спеціальну центрифугу, де кров обробляється протягом 5-15 хвилин, у спеціальній пробірці. Отриманий препарат, який є плазмою крові, збагаченою тромбоцитами в концентрації 1-1,2 млн. клітин/мл плазми, який вводиться в шкіру з використанням різних технік – мезотерапевтичної, біоармування на різних рівнях шкіри.
Процедуру PRP-терапії бажано проводити курсом від 3 до 6 процедур з інтервалом 3-4 тижні.
Для профілактики старіння повторні процедури рекомендується проводити з інтервалом 3-4 місяці.

FAQ щодо процедури плазмоліфтингу

Які результати слід очікувати від PRP терапії?

У двох словах:
☑ Зменшуються ознаки старіння шкіри
☑ Розгладжуються зморшки
☑ Відновлюється тонус та тургор тканин
☑ Стимулюються імунні функції шкіри
☑ Покращується стан волосся та шкіри голови
☑ Висвітлюються осередки гіперпігментації
☑ Стають менш вираженими рубцеві зміни шкіри
☑ Зменшуються прояви акне
Максимальний ефект помітний на 2-3 тижні після проведення процедури. Кількість процедур розраховується лише після огляду та очної консультації, спираючись на стан шкіри клієнта та показання для процедури.
PRP-терапія сприяє природному омолодженню шкіри, підвищенню її пружності, усунення синців під очима, складок і зморшок, включаючи сітчасті зморшки, а також уповільнює процес старіння шкіри. Один з найпомітніших ефектів – «порцелянова шкіра» – гладка, бархатиста, що світиться зсередини. PRP-терапія волосистої частини на сьогоднішній день вважається однією з найефективніших процедур для відновлення випадання волосся та омолодження шкіри голови. Результатом даної процедури є здоров'я і блиск волосся, їх активне зростання, а також припинення процесу випадання.
PRP-терапія також ефективно бореться з вугровою хворобою, постакне та рубцями. Власна плазма активно діє на уражену бактеріями акне шкіру та посилює місцевий імунітет, зростання запальних елементів припиняється, знижується загострення захворювання. На результат впливає початковий стан шкіри, вік клієнта тощо. Загалом результат може зберігатися протягом 1,5 - 2-х років.

Які показання для PRP плазмоліфтингу?

☑ Вікові зміни шкіри – зморшки, зниження тонусу, еластичності шкіри
☑ Ознаки фотопошкодження шкіри
☑ Сухість
☑ Дрібні зморшки
☑ Купероз
☑ Вугрова хвороба
☑ Рубці та стрії
☑ Випадання волосся, зміна структури волосся
☑ Необхідність реабілітації після операцій, травм шкіри, агресивних лазерних та хімічних впливів.

Які протипоказання для PRP терапії?

☑ Гострі інфекційні захворювання
☑ Системні захворювання крові
☑ Цукровий діабет у стадії декомпенсації
☑ Гострі запальні захворювання шкіри, псоріаз, червоний вовчак, склеродермія у прогресуючій стадії
☑ Онкологічні та тяжкі соматичні захворювання
☑ Алергічні реакції на антикоагулянти, що використовуються при отриманні багатої тромбоцитами плазми
☑ Імуносупресивні стани
☑ Вагітність, лактація
☑ Психічні захворювання

Які переваги у PRP терапії?

☑ Як основне джерело молодості використовуються власні клітини крові клієнта – тромбоцити, збережені в аутоплазмі.
☑ Абсолютна безпека для здоров'я людини, відсутність ризику алергічних реакцій, повна біосумісність препарату, що вводиться з організмом клієнта (відсутність ризику індивідуальних реакцій відторгнення)
☑ Це гіпоалергенний, абсолютно безпечний і дуже ефективний препарат для корекції вікових змін, застосовуваний для будь-якого типу шкіри.

Візуально результати плазмоліфтингу PRP аналогічні поверхневому хірургічному ліфтингу, але відмінною перевагою є відсутність будь-якого операційного втручання.

Вас зацікавила ця процедура?
Ви хочете пройти цю процедуру чи отримати більше інформації?

 Звертайтесь:
+380 (63) 240 30 70


Ви також можете завантажити мій прайс та ознайомитися з переліком моїх послуг

вул. В'ячеслава Чорновола 15 Бровари 07400

Косметолог Зелений квартал, косметолог Лісовий квартал, плазмоліфтинг у Броварах, PRP терапія Бровари, плазмотерапія Бровари, вартість процедури плазмоліфтинг, прайс на PRP терапію у Броварах, омолодження за допомогою плазмотерапії, ціна на PRP, плазмотерапія у Броварах, плазмотерапія волосся на голові, плазмоліфтинг голови, плазмоліфтинг волосся, протипоказання для проведення PRP терапії, протипоказання для плазмоліфтингу

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved