Шкідлива дія ультрафіолетових променів – основна причина старіння. Вони проникають і крізь скло. Тому можливо доцільно використовувати захист від сонця навіть у приміщенні, особливо у літній час.
Перше і найпростіше, що можна зробити для того, щоб шкіра довше залишалася гладкою та сяючою, – наносити захисний крем. Вільні радикали в сонячних променях завдають шкоди запасам колагену, еластину та самим клітинам шкіри, що веде до передчасного старіння, утворення зморшок та чорних точок. Австралійське дослідження понад 900 людей протягом 4 років показало, що ті, хто наносить (і вчасно оновлює) сонцезахисний крем, мають здоровішу молоду шкіру, ніж ті, хто цього не робить. Вважається, що достатньо використовувати крем із SPF30 протягом трьох місяців, щоб покращити стан шкіри, її текстуру та знизити пігментацію.
Клітини функціонують за циркадним ритмом, коли вночі людина спить, а вранці встає. Саме вночі вони відновлюються після довгого дня. Якщо ти спиш недостатньо, клітини не встигають відпочити, а здорових серед них стає менше. Краще спати не менше 8 годин і перед сном наносити на обличчя і все тіло зволожуючі засоби, щоб шкіра не сохла.
Нестача сну викликає короткострокові проблеми шкіри – темні кола під очима та тьмяність шкіри. Хороший восьмигодинний нічний сон є ідеальною протиотрутою від стресів повсякденного життя і зберігає молодість вашої шкіри. Протягом дня її клітини піддаються впливу сонячних променів, пилу та смогу. Тому нічний відпочинок має вирішальне значення у зниженні гормонів стресу та відновленні клітин шкіри.
Принадно впасти в ліжко після довгого дня, не очистивши від косметики своє обличчя. Але все ж таки краще проявити волю і змити макіяж. Адже токсини довкілля накопичуються у порах, а за ніч вони можуть спровокувати чимало проблем.
Більшість людей не з'їдає рекомендовані 2-3 порції овочів та фруктів на день. Адже саме збалансоване харчування допомагає шкірі довше залишатися здоровою, тому що в овочах та фруктах міститься багато корисних речовин: антиоксидантів, мінералів, вітамінів. Особливо корисні для шкіри вітаміни А, С, В3, Е. Шпинат, апельсини, червоний перець, полуниця лише частина корисних для здоров'я продуктів.
Солодка та крохмаляста їжа (білий хліб, морозиво, чіпси) не лише відкладається на животі, а й викликає проблеми зі шкірою. Надлишки цукру провокують розвиток запалень, що особливо помітно у людей, чия шкіра схильна до акне.
Дієта з надлишком цукру та вуглеводів, що містяться в хлібі, рисі, картоплі, може призвести до процесу глікації в шкірі – втрати сили та гнучкості колагенових волокон. Так шкіра стає менш еластичною та більш вразливою. Високий індекс маси тіла збільшує ризик серцево-судинних захворювань та діабету, що знижують здатність боротися з інфекцією, що також відбивається на шкірі.
Від нього страждають не лише легені. Вчені порівняли обличчя 79 пар близнюків, де один курить або курив на 5 років довше за іншого. У курців були великі мішки під очима, більше зморшок в області губ.
Відмовтеся від куріння зовсім або принаймні обмежте кількість сигарет хоча б до п'яти на день. Хороша новина у тому, що відсутність нікотину дозволить шкірі самовідновитися. В іншому випадку будьте готові до того, що проблеми старіння з'являться раніше і вони будуть тим незворотнішим, чим довше і більше ви курите. Адже тютюновий дим містить гримучу токсичну суміш із окису вуглецю, ціаніду, смол, формальдегіду та інших хімічних речовин. Крім того, куріння погіршує перенесення кисню до шкіри, а деякі речовини у тютюні негативно впливають на колаген та еластин. Якщо ж ви зможете відмовитись від цієї шкідливої звички, то позитивні зміни помітите вже через шість тижнів.
Алкоголь знижує рівень антиоксидантів в організмі, що спричиняє запалення, і вільні радикали руйнують здорові клітини шкіри. Крім того, спиртне виводить воду з організму, провокуючи спрагу, а похмілля найчастіше змушує почуватися старшим, ніж ти є.
Алкоголь зневоднює шкіру – вона жовтіє та сохне. Так що дотримуйтесь допустимої норми – не більше двох бокалів натурального вина на день. При надлишку алкоголю ваші кровоносні судини втратить тонус, а вени стануть крихкими. Інша небезпека для любителів випити – хронічний дефіцит вітаміну А, який має важливе значення для колагену. Деякі види алкогольних напоїв діють гірше за інші. Келих "Маргарити" завдасть вашій шкірі подвійного удару. Так що уникайте надто солодких або солоних коктейлів. Пиво містить антиоксиданти та важливі вітаміни групи В, такі як ніацин та фолієва кислота. А червоне вино – антиоксидант ресвератрол. Однак не слід забувати про норму вживання.
Малорухливий спосіб життя повільно і згубно впливає на здоров'я, зароджуються хронічні хвороби, яких не так просто позбутися, якщо не змінювати звичний статут життя. Відсутність необхідної активності шкодить нашому організму, як у фізичному плані, так і з боку самопочуття та психологічного комфорту.
Помірні фізичні вправи покращують кровообіг і зміцнюють імунну систему, отже омолоджують організм.
Навіть елементарна прогулянка лісом, парком, виїзд за місто на природу подарує гарний настрій та свіжість розуму.
Не тисніть прищі, це може призвести до інфікування та рубцювання. Через непостійне гормональне тло навіть у 40-річних жінок можуть з'явитися акне. Але їхнє видавлювання сприяє сухості шкіри, тоді як травмовані її ділянки залишаються сирими і роздратованими. І головне: місце травми – це брами для будь-якої інфекції. Краще правильно підібрати засіб для вмивання та зволожуючий крем, скориставшись порадою косметолога.
Нестача води впливає на багато процесів в організмі, у тому числі і на стан шкіри. Доводиться видобувати молекули води зі шкірних тканин, щоб підтримувати її рівень у крові.
Якщо Вас зацікавили процедури або
виникли питання, дзвоніть:
+380 (63) 240 30 70
Ви також можете завантажити мій прайс та ознайомитися з ширшим переліком моїх послуг