БОТОКС – що це і для чого його застосовують?

Міфи і правда про ботокс

Далеко не всім подобаються зморшки на обличчі, тому багато моїх клієнтів застосовують проактивний підхід, вибираючи правильні косметичні процедури ⭐⭐⭐⭐⭐

Вже протягом багатьох років ін'єкційні косметичні процедури набирають популярності, а ІН'ЄКЦІЇ БОТОКСУ 💉 є однією з найбільш затребуваних процедур в естетичній косметології.

Ботокс - один із найпростіших і найнадійніших способів омолодження Вашого обличчя, він мінімізує зморшки, гусячі лапки (біля очей) і може піднімати брови.

Що таке Ботокс?

"Ботокс" (з англ. "BOTOX®") - це торгова марка препарату ботулінічного нейротоксину (ботулотоксин), яку виробляє компанія Allergan. Назва «Ботокс» давно стала назвою «номер 1», у світі косметології, оскільки вона є визнаною назвою для будь-якого нейротоксину, що вводиться, незалежно від виробника препарату.
Ботулотоксин типу «А» - це органічна речовина, що виробляється бактеріями Clostridium Botulinum за умов повної відсутності кисню. Спори цих бактерій є у зовнішньому середовищі і людина постійно контактує з ними, де вони не зазнають жодної шкоди.
Спочатку ботулотоксин був застосований наприкінці 70-х років ХХ століття американським офтальмологом Аланом Скоттом для лікування косоокості та блефароспазму.
У 2002 році він був схвалений і став застосовуватися для покращення та розслаблення зморшок між очима на лобі і з того часу успішно використовується в естетичній косметології.
У 2004 році, БОТОКС був схвалений для усунення надлишкового потовиділення (гіпергідроз), а в 2010 році, ботокс був схвалений для лікування головного болю - МІГРЕНІ.
З лікувальною метою, крім офтальмології, його використовують при різних захворюваннях, таких як ДЦП, кривошия, після інсульту, його колють у пахви та пахові зони для запобігання надлишковому потовиділенню,  для усунення асиметрії обличчя яка виникла внаслідок якихось захворювань.

Саме блокування роботи м'язів і нервових закінчень під впливом ботулотоксину взято за основу застосування цієї речовини в косметології, для цього застосовується мізерна доза очищеного ботулотоксину типу «А».

Проблеми, які вирішує Ботокс:

✅ горизонтальні та поперечні зморшки на лобі
✅ зморшок між бровами («борозни гніву»
✅ складки на переніссі
✅ зморшки в куточках очей («гусячі лапки»)
✅ зморшки над і під губами
✅ підвищена пітливість долонь, пахвових западин та стоп.

Що відбувається під час процедури Ботоксу? 

Спочатку проводиться огляд, з'ясовується наявність показань і протипоказань для ін'єкцій БОТОКСу.
Потім клієнт знаходиться в піднесеному положенні на косметологічній кушетці, а області ін'єкцій перед проведенням косметологічних процедур очищаються за допомогою антисептика.
Для знеболювання застосовується місцевий знеболюючий засіб, такий як крем EMLA або інший аналогічний препарат.


Існує декілька методик введення препарату. Косметолог вибирає найбільш підходящу з них, залежно від поставлених цілей та характеру проблем: кількості зморшок, їхньої глибини та місця розташування. Препарат запроваджується безпосередньо за місцем передбачуваної дії.
Помітний косметичний ефект настає через 5-7 днів після проведення процедури і триває до 6 місяців. Для підтримки результату після закінчення цього терміну ін'єкції слід повторювати. За час дії Ботоксу пацієнт відвикає від звички морщити обличчя, і навіть після припинення процедур зморшки стають менш вираженими.

Якого результату слід очікувати після застосування процедури Ботоксу?

✅ розгладжування дрібних зморшок
✅ значне вирівнювання глибоких зморшок
✅ вирівнювання загального рельєфу овалу обличчя
✅ міміка стає м'якшою
✅ Ви виглядаєте молодшим, а Ваша шкіра сяє❗️❗️❗️

М'язи, в які вводиться БОТОКС та приблизні дозування

Приблизна кількість одиниць ботокса, необхідного для корекції обличчя зможе обчислити косметолог на попередньому огляді. Навіть після цього в процесі процедури дозування може бути збільшене або зменшене, залежно від виразності та глибини зморшок.
Ботокс для обличчя: орієнтовна кількість одиниць препарату для кожної зони:
💉 для корекції носогубних складок з підніманням куточків рота – не більше 6 од.;
💉 підборіддя – не більше 6 од.;
💉 усунення дрібних зморшок у куточках очей для двох сторін – не більше 30 од.;
💉 корекція кисетних зморшок та візуальне збільшення губ – до 6 од.;
💉 піднімання брів та корекція міжбрівної зморшки – 6-10 од.;
💉 корекція зони перенісся – до 10 од.;
💉 зменшення глибини поперечних глибоких зморшок – до 25 од.;
💉 усунення горизонтальних складок на лобі – 10-30 од.

Ботокс у лоб і міжбров'я

Верхня третина обличчя, до якої належить лоб, перенісся, зона міжбров'я та навколо очей – це ідеальна область для коригування за допомогою препаратів, в основі яких лежить ботулотоксин. Вони чудово прибирають мімічні «гусячі лапки», зменшують глибину міжбрівних зморшок. Також з їх допомогою вирівнюється поверхня шкіри чола, вона набуває ідеальної гладкості.
Завдяки сучасним методам введення препарату досвідчений лікар-косметолог зможе уникнути ефекту застиглої маски та зберегти рухливість обличчя пацієнта. Застосування препаратів з нейротоксином допомагає в найкоротші терміни позбавитися горизонтальних зморшок, які з'являються через скорочення потилично-лобного м'яза. Для корекції чола потрібно 15-30 одиниць Ботокса.
За допомогою введення розведеного токсину в перенісся та між бровами можна значно зменшити або повністю усунути вертикальні мімічні зморшки. Найчастіше через активне зведення брів зморшки у цій галузі дуже глибокі. З віком вони переростають у заломи. Для них потрібна висока концентрація препарату. Для цієї невеликої ділянки потрібно 10-20 одиниць Ботокса 💉.

Золотий стандарт використання Ботокса – це одноразове проведення корекції чола, міжбров'я, перенісся та області навколо очей. Завдяки цьому забезпечується загальне омолодження обличчя: розгладжується шкіра, зникають мімічні зморшки, повертається відкритий погляд, тому що у пацієнта після ін'єкцій трохи піднято брови.

Уколи Ботокса в губи

Боротьба з віковими змінами – не єдина місія ботоксу. Він використовується для різних цілей, зокрема, косметологи застосовують Botox для моделювання губ. Використання ботокса в губи дозволяє досягти таких результатів:
✅ підняти опущені куточки губ
✅ відкоригувати форму нижньої та верхньої губи
✅ візуально збільшити обсяг
✅ розгладити носогубні складки.
Помилково думати, що збільшення губ ботоксом відбувається за рахунок введення в них препарату. Уколи роблять навколо рота. Відступ від контуру невеликий – 2-3 мм. Під впливом речовини слабшає тонус м'язів. Шкіра розгладжується. Губи візуально виглядають більш пухкими.
Ботокс чудово справляється із завданням зняття тонусу кругового м'яза рота. Це забезпечує належний ефект. Ступінь стиснення губ стає мінімальною. А ще розслаблені м'язи в процесі вирівнювання піднімають куточки губ. З організму ботулотоксин виводиться поступово. Згодом дія слабшає. Результат триває приблизно 6-8 місяців. У деяких випадках до року.

Протипоказання для ін'єкцій

Відразу слід виділити протипоказання для ін'єкцій Ботокса, що безпосередньо пов'язані з важкими хворобами або станами:
✅ міастенія;
✅ порушення зсідання крові;
✅ запальний та/або інфекційний процес в областях передбачуваних ін'єкцій;
✅ загальні захворювання у стадії загострення;
✅ прийом лікарських засобів: антибіотиків, антикоагулянтів, антиагрегантів, реланіуму, баклофену;


✅ хронічні обструктивні захворювання легень;
✅ вагітність та період грудного вигодовування;
✅ вік до 16 років;
✅ небажано проводити процедуру у перші дні менструального циклу;
✅ існує 0,1% людей, які перенесли ботулізм, і внаслідок цього нечутливі до ботоксу.
Всі ці найявні медичні протипоказання, які застосовуються не тільки до використання Ботокса, але й багатьох інших препаратів в галузі косметології.

Про аналоги препарату BOTOX®


Через 25 років після початку застосування препарату BOTOX® від Allergan у косметології, на ринку ботулотоксинів з'явилося багато продуктів-аналогів. Частина конкурує з Ботоксом завдяки нижчій ціні, а частина шляхом зміни рецептури препарату.
Найбільш відомі аналоги Ботокса:
💉 напевно найвідомішим є препарат "Dysport" від французької лабораторії IPSEN;
💉 препарат «Xeomin» від німецької компанії Merz;
💉 препарат "Medytox" від корейської фармацевтичної групи Medytox;
💉 препарат "Botulax" від корейської компанії Hugel Inc;
💉 препарат «Refinex» від китайської компанії KC Pharmaceuticals Factory.

Який препарат вибрати? Усі препарати з урахуванням ботулотоксину діють практично однаково.
Моя думка, головне - це розібратися в архітектоніці особи клієнта, щоб правильно розподілити точки ін'єкції з урахуванням конкретної міміки пацієнта. Тоді і результат корекції буде успішним та довгим!

У світі вже з'явилися нові препарати на основі нейротоксину DaxibotulinumtoxinA, а процедура у компанії Allergan називається RT002 (Revance Therapeutics). Даний препарат діє дещо довше ніж BOTOX®, але й вартість його значно вища, тому він поки не набув широкого застосування.
Тому Ботокс не втрачає своєї популярності, щодня у світі проводяться десятки тисяч успішних ін'єкційних процедур із запровадження ботулотоксинів.

Хочете зробити собі гладке чоло або позбутися будь-яких інших зморшок без проблем і ускладнень - не полінуйтеся поспілкуватися з косметологом і прочитати існуючу інформацію про сам препарат і про протипоказання, побічні ефекти. 

Хмара ТЕГІВ: косметолог Бровари, косметологія у Броварах, відгуки про косметолога, ін'єкційна косметологія, протипоказання для ботокс, прибрати мімічні зморшки, BOTOX, Діспорт, Ботулакс, результат Ботокса, аналоги Ботокса, уколи Ботокса, кос навіщо потрібен ботокс, побічні ефекти після ботоксу, дозування ботоксу, Елена Волкова косметолог, EVC косметологія, CureSkin, Golden Company у Броварах, косметологія на Чорновола 15 в Броварах, косметика Smart4Derma у Броварах, кабінет косметології у Броварах, чистка обличчя акція, косметолог Бровари відгуки, косметолог у Броварах, депіляція у Броварах, комбінована чистка обличчя ціна, вартість депіляції Бровари, пілінг акція, вартість механічного чищення, консультація косметолога Броварах , карбоксітерапія ціна, глибоке бікіні вартість, депіляція бікіні Бровари, косметологічні послуги Бровари, косметологія у Броварах, косметологічні послуги Бровари, пілінг обличчя, контурна пластика Бровари, носогубні складки, пілінг вартість, контурна пластика губ Бровари, зволожуюча маска, я косметолог, Ваш косметолог, вартість процедур, вартість масажу Бровари, ADN Бровари, Holy Land Бровари, HydraFacial Бровари, атравматична чистка Бровари, косметологія Зелений квартал, косметолог Лісовий квартал, косметологія на Симоненка, косметолог Симоненко Бровари, косметолог у Броварах на Чорновола, Great Care косметика Бровари

© Copyright 2019-2022 by FanCase - All Rights Reserved